Bimcell Mobil Ödeme Bozum Hazır Limit Bozdurma

Biryoğun banka, müşterilerinin doğrudan banka hesaplarından rüfekaına ve sülale üyelerine takkadak finans göndermesine imkân tanıyan bankacılık uygulamalarına doğru zamanda teknolojiyi benimsemiştir. Mobil ödemeler, mağazalarda, telefonunuzdaki bir uygulamadaki barkodu tarayarak, marketlerden önemli, çok uluslu perakendecilere ödeme akseptans ederek durumunda konstrüksiyonlır.

Satın alıntı maliyeti, belli mağazayla ilişkili hesaba önceden yüklenmiş bir bileğerden düşülebilir veya saygınlık anaçı veya banka anaçıyla ödenebilir . Ödeme detayları iletim sırasında şifrelenir, bu nedenle banka veya saygınlık anaçı ile ödeme yapmaktan elan emin bir ödeme yöntemi olduğu düşünülmektedir.

Mobil ödemeler, cüzdanınıza veya çantanıza uzanmanıza gerek kalmadan saygınlık kartlarıyla hoppadak hoppadak aynı şekilde çdüzenışır.

Mobil ödeme bozdurma, ABD Mürekkep Devletleri ve Kanada’da elan geniş hale gelmeden önce Asya ve Avrupa’da popüler hale geldi. Önceleri, mobil ödemeler kısaltarak mesajla gönderiliyordu. Henüz sonrasında uygulayım bilimi, çeklerin fotoğrafğraflarının çökertme telefonu kamerasıyla çekilmesine ve ödeme alıcısına gönderilmesine cevaz verdi. Bu uygulayım bilimi nihayetinde bankacılık uygulamaları midein mobil çdevam mevduat yeteneklerine dönüştü.

2014’ten beri PayPal kadar uygulamalar1ve Apple Pay2bir mağazanın barkod tarayıcısı şeşnda özel bir barkod sahneleyen bir dürüstıllı telefon ekranından geçerek ödeme konstrüksiyonlmasını sağlayan vüruttirildi . üste, kullanıcının telefonunu temassız bir saygınlık anaçı terminaline dokundurarak takkadak ödeme yapmasına da imkân tanır.

Güdük bir süre sonrasında, Apple Hisse’in başarısının peşi sıra kendi mobil ödeme uygulamalarını gösteren Google ve Samsung kadar şirketler Apple’ın rakipleri haline geldi.

Mobil Ödemelerin Faydaları

Mobil Ödeme Faydaları
Mobil ödemelerin en açık faydası, fiziksel bir cüzdanın ortadan kaldırılmasıdır. Nakite ulaşmamak ve finans çekmemek sadece hin kazanmıştırrmakla kalmaz, aynı zamanda elan güvenlidir ve sima cüzdanınızın veya çantanızın mideindekileri göremez.

Parmak izi taraması veya PIN başlangıçi şeklindeki dokunmatik kimlik kartı, mobil ödemeleri fiziksel bir saygınlık anaçından elan emin hale getirir. Her muamele midein mobil özen tarafından bireysel emniyet kodları oluşturulduğundan, bu ödeme yöntemi fiziksel bir anaç kullanmaktan çok elan güvenlidir. Tüccarlar ekseriya kimlik kartı muayeneü yapmazlar, bu nedenle mobil ödemeleri akseptans kılmak onlar midein bile beyinlica bir harekettir, çünkü dolandırıcılık faaliyetleriyle o derece bir küme uğraşmak zorunda kalmayacaklardır.

Ulama bir kâr – çoğu sima midein önemsiz olsa da – başlangıçkalarıyla birlikteyken ne karta malik olduğunuzu söyleyememeleridir. Sakıt saygınlık benekına ve bağan limitli ve etkili APR’li saygınlık anaçına malik kullanıcılar, örneğin bir mezhepmecinin veya randevunun bunları bilmesini istemeyebilir ve mobil ödemeler devam bir ferdî mahremiyet düzeyi sunar.

çökertme telefonları daha çok sırf komünikasyon cihazları olarak kârlev görmemektedir. Çalar saatlerden GPS vesaitına ve alıştırma uygulamalarına derece, şemsin şeşndaki her şey midein dürüstıllı telefonlarımıza güvenmeye başlangıçladık. Dağınık mağazalarında , e-kâr sitelerinde ve uygulamalarda günlük işler çıkarmak midein mobil cihazlarımızı de kullanıyoruz .

Adida, mobil ödeme sunmak ve sarmak midein dürüstıllı telefonlarımızı kullandığımız en geniş yöntemlerden bazıları mevdutir.

1. Mobil Tarayıcı Tabanlı Ödemeler
Masafevkü tabanlı e-kâr işine model şekilde, mobil tarayıcı tabanlı ödemeler, kullanıcıların bir dürüstıllı telefon veya tablet kullanarak saygınlık, banka anaçı veya fiyat anaçı veya hatta bankacılık detayları (ACH) ile kartsız (CNP) satın alıntı kârlemleri yapmasına imkân tanır. Müşteriler, mobil cihazlarıyla bir web sitesini ziyaret edebilir, ürünleri veya hizmetleri bir düzenışmutaş sepetine ekleyebilir ve bir satın alıntı kârlemini tamamlamak midein ödeme ayrıntılarını web sitesinin ödeme formuna girebilir.

2. Aplikasyon İçi Mobil Ödemeler
Bu ödeme türü, mobil tarayıcı tabanlı ödemeye model; ancak, bir web sitesine götürülmek adına, o mağaza veya pres varsa uygulamayı açabilirsiniz. Kullanıcılar, kapalı ekosistemler içinde belli ürün ve hizmetleri satın almalarına imkân tanıyan bir sıra kılgı midei mobil mağazadan ve kârletmeden yararlanır. Kredi, banka veya ACH bilgilerinizi bir öğün kaydettikten sonrasında birkaç tıklamayla ürün satın alabilir, betik veya şarkı indirebilir, kahve satın alabilir veya satmaca ödeyebilirsiniz.

Bu tür ödeme çeşidi ile Mobil Ödeme Bozdurma kârleminizi gerçekleştirebilir ve takkadak Mobil Bozum ile nakit elde edebilirsiniz.

3. Mobil veya Kablosuz Kredi Ekeı Okuyucuları

İşletmeler, sırf mıhlı saygınlık anaçı terminallerine güvenmek adına, dürüstıllı telefonları veya tabletleri, mobil cihazla eşlehandan veya mobil cihaza uyan devam saygınlık anaçı okuyucularına yatırım yaparak, davranış halindeyken saygınlık anaçı akseptansü midein satış noktası sistemlerine dönüştürebilir. Bu mobil okuyucular, kârletmelerin saygınlık kartlarını (tezgah üstü terminallerde olduğu kadar) kaydırmasına, daldırmasına veya dokunmasına ve takkadak ödeme akseptans etmesine imkân tanır.

Mobil ödemeleri akseptans kılmak midein gayrı bir yöntem bile kablosuz saygınlık anaçı terminalidir. Bu, manyetik şeritli veya çip okuyuculu, tuş bandoı ve ekranlı ananevi bir saygınlık anaçı terminaline çok benziyor ve çdüzenışıyor. Kablosuz terminaller bir telefon hattına doğrudan rabıtlanmayı gerektirmez, bunun adına çeşitli yerlerde saygınlık kartlarını akseptans kılmak midein Wi-Fi’yi çdüzenıştırır.

Mobil ödemeleri akseptans kılmak midein saygınlık anaçı okuyucusu lüzumlu bileğildir. İşletmeler, mevhum bir terminal uygulamasında celse yapmak midein bir dürüstıllı telefon veya tablet kullanabilir ve bu şekilde saygınlık anaçı veya ACH bilgilerini manuel olarak girebilir.

Bu mobil ödeme çözümlerinden herhangi biri, perakendecilerin bağış tahsil etkinlikleri, ticari fuarlar ve konferanslar kadar kuruluş dışı etkinlikler bile dahil olgunlaşmak üzere her yerde kârlemleri gerçekleştirmesini sağlar. Bu uygulayım bilimi aynı zamanda fiziksel mağazaların mobil ödemelerin rahatlığını kullanımını sağlar.

4. Temassız Mobil Ödemeler veya Mobil Cüzdanlar
Bluetooth® ve benzeri teknolojiler, düzenışmutaş yapanların ve kârletmelerin herhangi bir saygınlık anaçını veya banka anaçını fiziksel olarak kaydırmak veya daldırmak zorunda kalmadan kârlemlere cevaz vermesini muhtemel kılmıştır. Bir satın alıntı kârlemini tamamlamak midein, kişinin mobil aletinı, müntesip ödeme bilgilerini kablosuz olarak (ve emin bir şekilde) yakalayan temassız bir okuyucuda sallaması yeterlidir.

Doğru yer iletişimi (NFC), temassız ödemelerin arkasındaki teknolojilerden biridir. Bluetooth’a model, ancak muta aktarımları elan yakınlık gerektirir ve elan bir küme emniyet yararı sunar. Bu uygulayım bilimi, Apple Hisse®, Samsung Hisse ve Google Hisse™ kadar mobil cüzdanların arkasındaki ödemelere güç veren şeydir .

Mobil cüzdanlar, mağaza midei ödemelerle sınırlı bileğildir. Müşteriler, tercih edilen uygulamanın akseptans edildiği her yerde bir mobil cüzdan kullanarak çevrimiçi olarak ödeme yapabilir.

Ne mobil ödeme seçeneği size akla yatkın?
İster bir e-kâr mağazası, lüzum sahih mekanda çalışkanlık gösteren bir pres kârletiyor olun, mobil ödemeler müşterilere problemsiz bir satın alıntı deneyimi sunmaya yardımcı olan akla yatkın seçenekler sunar.

Mobil ödeme, dürüstıllı telefon veya tablet kullanılarak yapılan bir transferdir. Dijital bankalar, teceddütçi kılgı teknolojisiyle mobil transferleri popüler hale getirdi.

çıktı birkaç kaydırma ile rüfekaınıza veya profesyonellere finans gönderebilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak uluslararası ödemeler de gönderebilirsiniz . Nite bir çağda evetşıyoruz.

Farklı Mobil Ödeme Türleri
Barkod transferleri

Anında finans sunmak midein ekranda veya şahsen bir barkodu tararsınız. Ekseriya, düzenıcı ve ödeyenin kayıtlı olması müstelzim bir tür aracı ödeme hizmeti gerektirir. Gerçek mekanda çalışkanlık gösteren kârletmeler bu şekilde mobil cüzdan teknolojisinden yararlanabilir.

Mobil banka havaleleri

Dijital uygulamalar, bankanızın uygulamasını kullanarak banka hesabınızdan gayrı bir banka adına doğrudan finans göndermenize imkân tanır. Yalnızca alacaklının banka bilgilerini gerektirir. Bunun çdüzenışması midein ödeyen ve alacaklının aynı bankaya ait olması gerekmez. Tüccar hesaplarına da ihtiyacınız namevcut.

Uygulamadan uygulamaya transferler

Bu, Operatörlerin Mobil Ödemeler kadar nakit uygulamaları ve PayPal kadar ödeme kârlemcilerini mideerir. Finans transferi midein her dü yüzın da uygulamaya malik olması veya web sürümünü kullanması gerekir.

Temassız ödeme

Dijital banka anaçıyla ödeme çıkarmak midein dürüstıllı telefonunuzu veya dürüstıllı saatinizi PoS terminali üzerinden kaydırabilirsiniz. Mobil transferler nedeniyle yüze ödemeler midein bu şekilde çdüzenışabilir.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir