Mobil Ödeme Bozdurma Ajansları Firmaları 2022

Hareketli ödeme, bir ürün yahut hizmet yürekin tablet / çökertme telefonu kabil taşınabilir bir elektronik aparey tarafından meydana getirilen ücret ödemesidir. Hassaten taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleabat, kanuni düzenlemelere bağımlı medarımaişetlemlerdir.

Hareketli ödeme medarımaişetlemi; hileışbilgiş ödemelerini, güven kartı yahut akçe istismar etmek alegori temelli çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanır. Temelı medarımaişetletmeler bu süreçler yürekin Venmo ve PayPal kabil üçüncü yer taşınabilir ödeme icraatı kullanırken, öbür medarımaişetletmeler telefonların mevla başüstüneğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan icraatı yardımıyla bankacılık bilgilerinizi vasıtasız aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Elbette Dokumalır?
Saygınlık kartına mevla olmayanlar yürekin taşınabilir ödeme şekilleri olabildiğince kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini istismar etmek olabildiğince basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz yürekin bir anlayış oluşturmanız gerekir. ATM yahut genel ağ üzerinden bu hesaba mangır aktardıktan sonrasında size verilen detayları kullanarak web siteleri yahut taşınabilir icraat üzerinden online hileışbilgiş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir