Mobil Ödeme Bozdurma Ajansları Firmaları 2023

Taşınabilir ödeme, bir ürün yahut görev bağırsakin tablet / cep telefonu gibi taşınabilir bir elektronik amortisör yoluyla yapılan ücret ödemesidir. Hatta mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleabat, legal düzenlemelere yayımcı teamüllemlerdir.

Taşınabilir ödeme teamüllemi; allıkışdataş ödemelerini, itibar ekeı yahut para yönetmek yerine baştan aşağı cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanılamar. Temelı teamülletmeler bu süreçler bağırsakin Venmo ve PayPal gibi üçüncü yüz mobil ödeme uygulamaları kullanırken, öbür teamülletmeler telefonların sahip evetğu dijital cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi aracısız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Nite Yapılır?
Kredi ekeına sahip olmayanlar bağırsakin mobil ödeme yöntemleri bayağı kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini yönetmek bayağı basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bağırsakin bir aritmetik oluşturmanız gerekir. ATM yahut genel ağ üzerinden bu hesaba mangiz aktardıktan sonra size maruz bilgileri kullanarak web siteleri yahut mobil uygulamalar üzerinden online allıkışdataş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir