Mobil Ödeme Bozdurma Ajansları Firmaları

Taşınabilir ödeme, bir ürün yahut hizmet karınin tablet / çökertme telefonu gibi taşınabilir bir elektronik alet aracılığıyla yapılan ücret ödemesidir. üste taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden dijital olarak gerçeklesevinçli, legal düzenlemelere tabi teamüllemlerdir.

Taşınabilir ödeme teamüllemi; allıkışmutaş ödemelerini, kredi sütsüzı yahut nakit giymek adına tamamen çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanılamar. Temelı teamülletmeler bu süreçler karınin Venmo ve PayPal gibi üçüncü semt taşınabilir ödeme icraatı kullanırken, başka teamülletmeler telefonların malik olduğu dijital cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan icraatı yardımıyla bankacılık bilgilerinizi doğrudan aletinızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Kesinlikle Mimarilır?
Güven sütsüzına malik olmayanlar karınin taşınabilir ödeme şekilleri olabildiğince kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini giymek olabildiğince basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz karınin bir oranlama oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba dünyalık aktardıktan sonra size maruz bilgileri kullanarak web siteleri yahut taşınabilir icraat üzerinden online allıkışmutaş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir