Mobil Ödeme Bozdurma Firmaları Bilgileri Öğren 2023

Taşınabilir ödeme, bir ürün yahut hizmet için tablet / çökertme telefonu kabil taşınabilir bir elektronik cihaz aracılığıyla yapılan ücret ödemesidir. Başkaca taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleşen, legal düzenlemelere basıcı fiillemlerdir.

Taşınabilir ödeme fiillemi; alışbilgiş ödemelerini, itibar kartı yahut para almak alegori büsbütün çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanır. Temelı fiilletmeler bu vetireler için Venmo ve PayPal kabil üçüncü canip taşınabilir ödeme uygulamaları kullanırken, vesair fiilletmeler telefonların ehil olduğu sayısal cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi aracısız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Nite Gestaltlır?
Itibar kartına ehil olmayanlar için taşınabilir ödeme yöntemleri enikonu kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini almak enikonu basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz için bir hesap oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba dünyalık aktardıktan sonra size verilen detayları kullanarak web siteleri yahut taşınabilir uygulamalar üzerinden online alışbilgiş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir