Mobil Ödeme Bozdurma Firmaları Bilgileri Öğren

Hareketli ödeme, bir ürün veya hizmet bâtınin tablet / cep telefonu üzere taşınabilir bir elektronik çeyiz eliyle meydana getirilen ücret ödemesidir. Hatta hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleşen, kanuni düzenlemelere yayımcı medarımaişetlemlerdir.

Hareketli ödeme medarımaişetlemi; kırmızıışdataş ödemelerini, para sütsüzı veya para tutunmak namına silme cep telefonunuzdan tamamlamanıza olanak teşhisr. Temelı medarımaişetletmeler bu süreçler bâtınin Venmo ve PayPal üzere üçüncü semt hareketli ödeme icraatı kullanırken, başka medarımaişetletmeler telefonların ehil başüstüneğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan icraatı sebebiyle bankacılık bilgilerinizi vasıtasız aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Nite Yapılır?
Güven sütsüzına ehil olmayanlar bâtınin hareketli ödeme şekilleri oldukça kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini tutunmak oldukça basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bâtınin bir hesap oluşturmanız gerekir. ATM veya internet üzerinden bu hesaba tıngır aktardıktan sonra size maruz bilgileri kullanarak web siteleri veya hareketli icraat üzerinden online kırmızıışdataş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.