Mobil Ödeme Bozdurma Firmaları Bilgileri

Hareketli ödeme, bir ürün yahut hizmet sinein tablet / çökertme telefonu kabil taşınabilir bir elektronik çeyiz marifetiyle yapılan ücret ödemesidir. Hassaten mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleneşelendiren, legal düzenlemelere yayımcı davranışlemlerdir.

Hareketli ödeme davranışlemi; kırmızıışbilgiş ödemelerini, saygınlık anaçı yahut para içmek adına tamamen çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Bazı davranışletmeler bu vetireler sinein Venmo ve PayPal kabil üçüncü yaka mobil ödeme uygulamaları kullanırken, sair davranışletmeler telefonların mevla olduğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi elden aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Kesinlikle Strüktürlır?
Saygınlık anaçına mevla olmayanlar sinein mobil ödeme şekilleri enikonu kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini içmek enikonu basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz sinein bir hesap oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba tıngır aktardıktan sonra size verilen bilgileri kullanarak web siteleri yahut mobil uygulamalar üzerinden online kırmızıışbilgiş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.