Mobil Ödeme Bozdurma Ne Kadar Sürer ?

Mobil ödeme bozdurma işleminiz en fazla 3 – 5 dakika aralarında sürecek olup ödemeniz banka hesabınıza yada papara gibi adreslerinize işleminizden sonra maksimum 2 dakika içerisinde yatacaktır . Hızlı ve güvenilir mobil ödeme bozdurma ile ihtiyacınız olan ödemenizi anında alabileceksiniz . Toplam işlem süresini çok fazla uzatmayıp  sizlere daha hızlı bir ödeme sunuyoruz .

Mobil Ödeme Bozdurma İşlemine Nasıl Güvenebilirim?

Mobil ödeme bozdurma işleminde bize güvenmeniz için sahte olmayan ve tüm kullanıcıların kullandığı forumlardaki konularımız güncel ve gerçeği yansıtan oranlarımız dahilinde bozum yapabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma

Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma yaparken  paycellden ve direkt olarak hattınızdan sms işlemi ile alınarak veya sitemizde bulunan geniş ödeme seçenekleri olan sistemler ile mobil ödeme bozdurma hizmetleri sağlanabilir . Turkcell kullanıcılarının ekstra olarak paycell uygulamasında sistemimizle uyumlu diğer bozdurma seçeneklerinin de değerlendirilmesi olup paycel ile komisyon oranında biraz daha az komisyondan ödemeler alabilirler. 

Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma

Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma işlemi yapılırken kullanıcı müşterilerimiz tek seferlik limiti daha önceki üyeliğine göre değişken olarak her limite göre işlem hattınıza sağlanabilmektedir . Vodafone kullanıcıları işlemlerini vodafone pay kısmından mobil ödeme limitine bakarak  daha hızlı bozum yapma fırsatına erişirler.

Türk Telekom Mobil Ödeme

Türk Telekom mobil ödeme bozdurma işlemi yaparken hattınızdan canlı destekden anlaştığınız ödeme oranına göre direkt SMS gönderimi yaparak abonelik olmadan sadece tek seferlik işlem ile mobil ödemeleriniz alınır ve banka hesabınıza , papara adresinize ödemenizin gönderimi sağlanmaktadır.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir