Mobil Ödeme Bozdurma Önerilerimiz Sağlam Firma 2023

Hareketli ödeme, bir ürün yahut bakım muhtevain tablet / cep telefonu kadar taşınabilir bir elektronik aparey aracılığıyla yapılan ücret ödemesidir. Hatta taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçeklehandan, legal düzenlemelere yayımcı sorunlemlerdir.

Hareketli ödeme sorunlemi; kırmızıışdataş ödemelerini, güven kartvizitı yahut likit içmek alegori külliyen cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanılamar. Bazı sorunletmeler bu vetireler muhtevain Venmo ve PayPal kadar üçüncü yüz taşınabilir ödeme uygulamaları kullanırken, öbür sorunletmeler telefonların malik başüstüneğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi doğrudan cihazınızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Elbette Binalır?
Itibar kartvizitına malik olmayanlar muhtevain taşınabilir ödeme şekilleri nispeten kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini içmek nispeten basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz muhtevain bir durum oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba kazanç aktardıktan sonra size maruz bilgileri kullanarak web siteleri yahut taşınabilir uygulamalar üzerinden online kırmızıışdataş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir