Mobil Ödeme Bozdurma Önerilerimiz Sağlam Firma

Hareketli ödeme, bir ürün veya özen kucakin tablet / çökertme telefonu gibi taşınabilir bir elektronik takım aracılığıyla meydana getirilen ücret ödemesidir. Başkaca taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleşatır, yasal düzenlemelere bağımlı davranışlemlerdir.

Hareketli ödeme davranışlemi; allıkışveriş ödemelerini, itibar kartpostalı veya hazır para dökmek namına temelli çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanılamar. Bazı davranışletmeler bu prosesler kucakin Venmo ve PayPal gibi üçüncü doğrultu taşınabilir ödeme uygulamaları kullanırken, vesair davranışletmeler telefonların ehil olduğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları sayesinde bankacılık bilgilerinizi vasıtasız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Kesinlikle Yapılır?
Para kartpostalına ehil olmayanlar kucakin taşınabilir ödeme şekilleri nispeten kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini dökmek nispeten basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz kucakin bir oranlama oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba dünyalık aktardıktan sonrasında size maruz bilgileri kullanarak web siteleri veya taşınabilir uygulamalar üzerinden online allıkışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir