Mobil Ödeme Bozdurma Önerilerimiz

Hareketli ödeme, bir ürün yahut özen yürekin tablet / cep telefonu gibi taşınabilir bir elektronik alet eliyle meydana getirilen ücret ödemesidir. Hassaten hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleneşelendiren, kanuni düzenlemelere tabi mesleklemlerdir.

Hareketli ödeme mesleklemi; aldatmaışveriş ödemelerini, itibar sütsüzı yahut para dökmek namına tamamen cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Bazı meslekletmeler bu prosesler yürekin Venmo ve PayPal gibi üçüncü yüz hareketli ödeme uygulamaları kullanırken, özge meslekletmeler telefonların sahip evetğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi aracısız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Elbette Bünyelır?
Güven sütsüzına sahip olmayanlar yürekin hareketli ödeme şekilleri oldukça kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini dökmek oldukça basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz yürekin bir durum oluşturmanız gerekir. ATM yahut genel ağ üzerinden bu hesaba varlık aktardıktan sonrasında size maruz detayları kullanarak web siteleri yahut hareketli uygulamalar üzerinden online aldatmaışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir