Mobil Ödeme Bozdurma Yerleri Neresidir Ne Önerilir 2022

Taşınabilir ödeme, bir ürün veya iş karınin tablet / çökertme telefonu kabil taşınabilir bir elektronik takım tarafından meydana getirilen ücret ödemesidir. Antrparantez hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleneşelendiren, yasal düzenlemelere basıcı davranışlemlerdir.

Taşınabilir ödeme davranışlemi; hileışveriş ödemelerini, itibar kartvizitı veya likit yönetmek yerine baştan aşağı çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanılamar. Temelı davranışletmeler bu prosesler karınin Venmo ve PayPal kabil üçüncü doğrultu hareketli ödeme icraatı kullanırken, özge davranışletmeler telefonların sahip evetğu sayısal cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan icraatı yardımıyla bankacılık bilgilerinizi doğrudan aletinızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Elbette Yapılır?
Saygınlık kartvizitına sahip olmayanlar karınin hareketli ödeme yöntemleri berenarı kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini yönetmek berenarı basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz karınin bir durum oluşturmanız gerekir. ATM veya internet üzerinden bu hesaba kazanç aktardıktan sonrasında size verilen detayları kullanarak web siteleri veya hareketli icraat üzerinden online hileışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.