Mobil Ödeme Bozdurma Yerleri Neresidir Ne Önerilir

Mobil ödeme, bir ürün yahut özen dâhilin tablet / çökertme telefonu kadar taşınabilir bir elektronik aygıt eliyle meydana getirilen ücret ödemesidir. Hassaten taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleneşelendiren, meşru düzenlemelere basıcı meselelemlerdir.

Mobil ödeme meselelemi; kızılışdoneş ödemelerini, saygınlık kartı yahut nakit tutmak namına baştan aşağı çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Temelı meseleletmeler bu prosesler dâhilin Venmo ve PayPal kadar üçüncü kanat taşınabilir ödeme icraatı kullanırken, diğer meseleletmeler telefonların ehil olduğu sayısal cüzdanları kullanır. Mobil cüzdan icraatı sayesinde bankacılık bilgilerinizi doğrudan aletinızda saklayabilirsiniz.

Mobil Ödeme Elbette Mimarilır?
Saygınlık kartına ehil olmayanlar dâhilin taşınabilir ödeme yöntemleri berenarı kullanışlı bir seçenektir. Mobil ödeme yöntemini tutmak berenarı basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz dâhilin bir oranlama oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba tıkır aktardıktan sonra size maruz bilgileri kullanarak web siteleri yahut taşınabilir icraat üzerinden online kızılışdoneş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.