Mobil Ödeme Bozdurmak İçin 10 Sebep

Taşınabilir ödeme, bir ürün veya görev kucakin tablet / cep telefonu kabil taşınabilir bir elektronik çeyiz vasıtasıyla yapılan ücret ödemesidir. Antrparantez mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleeğlenceli, kanuni düzenlemelere tabi işlemlerdir.

Taşınabilir ödeme işlemi; allıkışveriş ödemelerini, itibar kartvizitı veya hazır para içmek namına büsbütün cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Temelı işletmeler bu vetireler kucakin Venmo ve PayPal kabil üçüncü semt mobil ödeme icraatı kullanırken, vesair işletmeler telefonların ehil olduğu sayısal cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan icraatı sebebiyle bankacılık bilgilerinizi aracısız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Nite Konstrüksiyonlır?
Itibar kartvizitına ehil olmayanlar kucakin mobil ödeme yöntemleri az çok kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini içmek az çok basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz kucakin bir aritmetik oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba kazanç aktardıktan sonrasında size verilen detayları kullanarak web siteleri veya mobil icraat üzerinden online allıkışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.