Mobil Ödeme Bozdurmak İçin 15 Neden 2022

Hareketli ödeme, bir ürün veya özen derunin tablet / çökertme telefonu kabilinden taşınabilir bir elektronik aparey tarafından yapılan ücret ödemesidir. Hatta mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleeğlenceli, yasal düzenlemelere tabi kârlemlerdir.

Hareketli ödeme kârlemi; kızılışbilgiş ödemelerini, itibar anaçı veya likit işletmek yerine temelli çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Temelı kârletmeler bu prosesler derunin Venmo ve PayPal kabilinden üçüncü yer mobil ödeme uygulamaları kullanırken, sair kârletmeler telefonların mevla evetğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları yardımıyla bankacılık bilgilerinizi aracısız aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Ne Konstrüksiyonlır?
Kredi anaçına mevla olmayanlar derunin mobil ödeme yöntemleri epey kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini işletmek epey basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz derunin bir oranlama oluşturmanız gerekir. ATM veya internet üzerinden bu hesaba finans aktardıktan sonrasında size verilen detayları kullanarak web siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden online kızılışbilgiş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir