Mobil Ödeme Bozdurmak İçin 15 Neden 2023

Hareketli ödeme, bir ürün veya bakım karınin tablet / cep telefonu kabil taşınabilir bir elektronik cihaz yoluyla yapılan ücret ödemesidir. Başkaca mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleabat, kanuni düzenlemelere tabi fiillemlerdir.

Hareketli ödeme fiillemi; alışmutaş ödemelerini, saygınlık kartvizitı veya akçe istimal etmek yerine temelli cep telefonunuzdan tamamlamanıza olanak teşhisr. Temelı fiilletmeler bu vetireler karınin Venmo ve PayPal kabil üçüncü yüz mobil ödeme icraatı kullanırken, gayrı fiilletmeler telefonların ehil başüstüneğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan icraatı sayesinde bankacılık bilgilerinizi elden aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Itibar kartvizitına ehil olmayanlar karınin mobil ödeme yöntemleri olabildiğince kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini istimal etmek olabildiğince basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz karınin bir anlayış oluşturmanız gerekir. ATM veya internet üzerinden bu hesaba para aktardıktan sonrasında size maruz bilgileri kullanarak web siteleri veya mobil icraat üzerinden online alışmutaş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir