Mobil Ödeme Bozdurmak İçin 15 Neden

Taşınabilir ödeme, bir ürün yahut iş karınin tablet / cep telefonu üzere taşınabilir bir elektronik aparey yoluyla yapılan ücret ödemesidir. Başkaca taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleneşeli, legal düzenlemelere yayımcı davranışlemlerdir.

Taşınabilir ödeme davranışlemi; kızılışdoneş ödemelerini, güven sütsüzı yahut hazır para işletmek alegori top cep telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanır. Temelı davranışletmeler bu vetireler karınin Venmo ve PayPal üzere üçüncü cenah taşınabilir ödeme icraatı kullanırken, başka davranışletmeler telefonların iye başüstüneğu sayısal cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan icraatı yardımıyla bankacılık bilgilerinizi vasıtasız aletinızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Nasıl Gestaltlır?
Kredi sütsüzına iye olmayanlar karınin taşınabilir ödeme şekilleri az çok kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini işletmek az çok basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz karınin bir oranlama oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba mangır aktardıktan sonra size verilen bilgileri kullanarak web siteleri yahut taşınabilir icraat üzerinden online kızılışdoneş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir