Mobil Ödeme Bozum Yaptırmak İçin Tavsiye

Hareketli ödeme, bir ürün yahut bakım için tablet / çökertme telefonu üzere taşınabilir bir elektronik cihaz marifetiyle yapılan ücret ödemesidir. Hatta hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleşatır, legal düzenlemelere yayımcı fiillemlerdir.

Hareketli ödeme fiillemi; düzenışdoneş ödemelerini, para kartpostalı yahut nakit işletmek adına baştan aşağı çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak tanılamar. Bazı fiilletmeler bu prosesler için Venmo ve PayPal üzere üçüncü yüz hareketli ödeme uygulamaları kullanırken, vesair fiilletmeler telefonların malik başüstüneğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları yardımıyla bankacılık bilgilerinizi aracısız aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Nasıl Konstrüksiyonlır?
Para kartpostalına malik olmayanlar için hareketli ödeme yöntemleri oldukça kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini işletmek oldukça basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz için bir durum oluşturmanız gerekir. ATM yahut internet üzerinden bu hesaba para aktardıktan sonra size verilen bilgileri kullanarak web siteleri yahut hareketli uygulamalar üzerinden online düzenışdoneş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir