Mobil Ödeme Bozum Yaptırmak İçin Tavsiyelerimiz 2023

Hareketli ödeme, bir ürün yahut ihtimam için tablet / çökertme telefonu üzere taşınabilir bir elektronik cihaz yoluyla meydana getirilen ücret ödemesidir. üste hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleşatır, meşru düzenlemelere tabi hizmetlemlerdir.

Hareketli ödeme hizmetlemi; kırmızıışveriş ödemelerini, para kartpostalı yahut likit tutmak yerine top çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza imkân teşhisr. Temelı hizmetletmeler bu süreçler için Venmo ve PayPal üzere üçüncü yan hareketli ödeme icraatı kullanırken, özge hizmetletmeler telefonların malik olduğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan icraatı sebebiyle bankacılık bilgilerinizi elden aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Nasıl Kuruluşlır?
Kredi kartpostalına malik olmayanlar için hareketli ödeme yöntemleri bayağı kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini tutmak bayağı basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz için bir tahmin oluşturmanız gerekir. ATM yahut genel ağ üzerinden bu hesaba varlık aktardıktan sonra size verilen bilgileri kullanarak web siteleri yahut hareketli icraat üzerinden online kırmızıışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir