Mobil Ödeme Bozum Yaptırmak İçin Tavsiyelerimiz

Hareketli ödeme, bir ürün veya bakım bâtınin tablet / çökertme telefonu kabil taşınabilir bir elektronik aparey eliyle meydana getirilen ücret ödemesidir. Başkaca mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden sayısal olarak gerçekleabat, kanuni düzenlemelere basıcı teamüllemlerdir.

Hareketli ödeme teamüllemi; aldatmaışveriş ödemelerini, saygınlık kartvizitı veya para değerlendirmek adına top çökertme telefonunuzdan tamamlamanıza olanak teşhisr. Temelı teamülletmeler bu süreçler bâtınin Venmo ve PayPal kabil üçüncü yer mobil ödeme icraatı kullanırken, vesair teamülletmeler telefonların ehil başüstüneğu sayısal cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan icraatı sayesinde bankacılık bilgilerinizi doğrudan aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Nasıl Bünyelır?
Itibar kartvizitına ehil olmayanlar bâtınin mobil ödeme şekilleri enikonu kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini değerlendirmek enikonu basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bâtınin bir hesap pusulası oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba mangiz aktardıktan sonra size maruz detayları kullanarak web siteleri veya mobil icraat üzerinden online aldatmaışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir