Mobil Ödeme Bozum Yaptırmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim

Hareketli ödeme, bir ürün veya bakım bâtınin tablet / cep telefonu kabil taşınabilir bir elektronik aparey vasıtasıyla meydana getirilen ücret ödemesidir. üste taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden dijital olarak gerçeklehandan, meşru düzenlemelere yayımcı ustalıklemlerdir.

Hareketli ödeme ustalıklemi; alışmutaş ödemelerini, güven kartvizitı veya para istismar etmek namına külliyen cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanılamar. Bazı ustalıkletmeler bu prosesler bâtınin Venmo ve PayPal kabil üçüncü kanat taşınabilir ödeme uygulamaları kullanırken, gayrı ustalıkletmeler telefonların mevla evetğu dijital cüzdanları kullanır. Hareketli cüzdan uygulamaları yardımıyla bankacılık bilgilerinizi vasıtasız aletinızda saklayabilirsiniz.

Hareketli Ödeme Ne Mimarilır?
Para kartvizitına mevla olmayanlar bâtınin taşınabilir ödeme yöntemleri berenarı kullanışlı bir seçenektir. Hareketli ödeme yöntemini istismar etmek berenarı basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bâtınin bir adisyon oluşturmanız gerekir. ATM veya internet üzerinden bu hesaba mangır aktardıktan sonrasında size maruz bilgileri kullanarak web siteleri veya taşınabilir uygulamalar üzerinden online alışmutaş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.