Mobil Ödeme Bozum Yaptırmak İstiyorum

Taşınabilir ödeme, bir ürün veya iş bağırsakin tablet / cep telefonu kabilinden taşınabilir bir elektronik amortisör vasıtasıyla yapılan ücret ödemesidir. Başkaca hareketli ödeme sistemleri, hareketli cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleşen, legal düzenlemelere bağımlı konulemlerdir.

Taşınabilir ödeme konulemi; hileışmutaş ödemelerini, kredi kartpostalı veya likit sömürmek adına baştan aşağı cep telefonunuzdan tamamlamanıza imkân tanır. Bazı konuletmeler bu vetireler bağırsakin Venmo ve PayPal kabilinden üçüncü cephe hareketli ödeme uygulamaları kullanırken, özge konuletmeler telefonların sahip olduğu dijital cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan uygulamaları yardımıyla bankacılık bilgilerinizi vasıtasız cihazınızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Ne örgülır?
Itibar kartpostalına sahip olmayanlar bağırsakin hareketli ödeme şekilleri enikonu kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini sömürmek enikonu basittir.

Öncelikle bir hareketli cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bağırsakin bir durum oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba dünyalık aktardıktan sonra size maruz detayları kullanarak web siteleri veya hareketli uygulamalar üzerinden online hileışmutaş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir