Ödeme Bozum Firmaları İnternet Sitesi 2023

Taşınabilir ödeme, bir ürün veya iş bâtınin tablet / cep telefonu kabilinden taşınabilir bir elektronik çeyiz aracılığıyla meydana getirilen ücret ödemesidir. üste taşınabilir ödeme sistemleri, taşınabilir cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleneşeli, meşru düzenlemelere yayımcı işlemlemlerdir.

Taşınabilir ödeme işlemlemi; aldatmaışbilgiş ödemelerini, para anaçı veya likit istimal etmek alegori külliyen cep telefonunuzdan tamamlamanıza olanak teşhisr. Bazı işlemletmeler bu prosesler bâtınin Venmo ve PayPal kabilinden üçüncü yaka taşınabilir ödeme uygulamaları kullanırken, öteki işlemletmeler telefonların ehil olduğu dijital cüzdanları kullanır. Taşınabilir cüzdan uygulamaları sebebiyle bankacılık bilgilerinizi doğrudan aletinızda saklayabilirsiniz.

Taşınabilir Ödeme Nite Binalır?
Kredi anaçına ehil olmayanlar bâtınin taşınabilir ödeme yöntemleri nispeten kullanışlı bir seçenektir. Taşınabilir ödeme yöntemini istimal etmek nispeten basittir.

Öncelikle bir taşınabilir cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz bâtınin bir anlayış oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba kazanç aktardıktan sonrasında size verilen detayları kullanarak web siteleri veya taşınabilir uygulamalar üzerinden online aldatmaışbilgiş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir