Ödeme Bozum Firmaları

Mobil ödeme, bir ürün veya özen midein tablet / cep telefonu kabil taşınabilir bir elektronik çeyiz vasıtasıyla yapılan ücret ödemesidir. üste mobil ödeme sistemleri, mobil cihazlar üzerinden dijital olarak gerçekleabat, legal düzenlemelere basıcı işçiliklemlerdir.

Mobil ödeme işçiliklemi; kırmızıışveriş ödemelerini, kredi kartvizitı veya likit içmek yerine top cep telefonunuzdan tamamlamanıza olanak teşhisr. Temelı işçilikletmeler bu prosesler midein Venmo ve PayPal kabil üçüncü canip mobil ödeme icraatı kullanırken, vesair işçilikletmeler telefonların sahip olduğu dijital cüzdanları kullanır. Mobil cüzdan icraatı sebebiyle bankacılık bilgilerinizi elden cihazınızda saklayabilirsiniz.

Mobil Ödeme Nasıl Mimarilır?
Saygınlık kartvizitına sahip olmayanlar midein mobil ödeme yöntemleri epey kullanışlı bir seçenektir. Mobil ödeme yöntemini içmek epey basittir.

Öncelikle bir mobil cüzdan hizmetine kaydolmanız ve kendiniz midein bir hesap pusulası oluşturmanız gerekir. ATM veya genel ağ üzerinden bu hesaba vakıf aktardıktan sonrasında size verilen bilgileri kullanarak web siteleri veya mobil icraat üzerinden online kırmızıışveriş yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.