Türk Telekom mobil ödeme  bozdurma nedir ?

Türk Telekom mobil ödeme bozdurma hizmeti faturalı hattınızdaki bakiyelerin nakite dönüştürülmesidir. Güven bozum olarak sizlere Türk Telekom mobil ödeme bozdurma hizmetini en kolay ve güvenilir şekilde sunmaktayızdır. Türk Telekom mobil ödeme limitleri aylık olarak değişmektedir eğer yeni bir kullanıcı iseniz 100 tl olup 3 ayı geçen bir kullanıcı iseniz limitiniz minimum 300 ve daha yukarısı olabilir. Türk Telekom mobil ödeme bozdurma hizmetinde sms olarak hattınıza mesaj gönderilir vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde bozum yapacağınız limite göre işlem bedeli yansır ve iban yada diğer ödeme alacağınız banka hesabınıza , papara gibi uygulama hesaplarınıza gönderilir.

Türk Telekom mobil ödeme bozdurma hizmetinde asla abonelik yoktur kullanıcılar ödemelerini diğer ay faturasına yansıyacak şekilde yapmaktadırlar. İşlem tek seferlik olup sadece sizin bozdurmak istediğiniz limite göre işlem gönderilir.

Türk Telekom mobil ödeme bozdurma yaparken dikkat edilecek noktalar yüksek oran veren sitelerdir asla yüksek oran veren sitelere inanmayınız. Mobil ödeme hizmetlerinde kullandığınız operatörün komisyonu ve diğer komisyonlar vardır işlemlerinizin dahilinde alacağınız ödeme asla %80 -%90 oranlarda olmayacaktır bu oranları yazan siteler sahtedir.

Türk Telekom mobil ödeme hizmetinizi açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz ya da Türk Telekom online işlemler uygulamasından açabilirsiniz.

Türk Telekom mobil ödeme limitiniz online işlemler uygulamasında mobil ödeme kısmında görünmektedir . Limitinizi oradan kontrol edip mobil ödeme bozdurma işleminizi limitinize göre yapabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir