Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Turkcell mobil ödeme hizmeti mobil ödeme bakiyelerinizin faturalı hattınızdan ödeme alınarak size ücret göndermemizdir bu şekilde faturalı hattınızdaki bakiyenizi nakite çevirebilirsiniz. Turkcell mobil ödeme bozdurma işleminde paycell uygulamasında ki hazır limitlerinizi yada turkcell uygulamasında bulunan mobil ödeme limitlerinizi nakite çevirebilirsiniz. Turkcell mobil ödeme servislerinde ödemeleriniz hattınıza sms gönderilir ve sistemimize geçer sisteme geçen ödemeleriniz sizin iban yada papara gibi uygulamalarınıza transfer edilir işlem süresi maksimum 5 dakika olup ödemelerinizi 5 dakika geçmeden hesabınıza yansır. Paycell uygulamasından razer gold ve diğer ürünlerinde güncel fiyatını sorarak hazır limitlerinizi rahatça bozdurma imkanı sağlamaktayızdır.

Turkcell mobil ödeme bozdurma hizmetinden yararlanmanız için hattınızın faturalı olması gerekmektedir. Faturasız hatlara bozdurma işlemi yapılmamaktadır . Turkcell mobil ödeme bozdurma hizmetinde güven bozum olarak hattınıza asla abonelik yapılmaz işlem tek seferliktir.

Turkcell mobil ödeme bozdurmak için guvenbozum.com canlı desteğine ulaşarak whatsapptan yazarak 7/24 güncel oranlarla hizmet alabilirisiniz. Turkcell mobil ödeme bozdurma yaparken istanbulkart vs gibi işlemlere dikkat ederek yüksek oran veren sitelere kanmayınız. Turkcell mobil ödeme işlemi paycellden yada hattınızdaki limitten smsle alınır sizin istediğiniz limit kadar işlem yapılır. Yüksek ödeme vereceğini söyleyen siteler tamamen sahtedir. Turkcell mobil ödeme işleminde operatörlerin ve çekim yapılan sitenin komisyonu olmaktadır direkt olarak aynı tutara nakit çevrimi olmamaktadır. Hattınıza işlem tek seferlik yapılıp diğer ay asla bir abonelik olmamaktadır.

Turkcell mobil ödeme nasıl açılır ?

Turkcell mobil ödeme bozdurma işlemi yapabilmeniz için mobil ödemenizin açık olması gerekmektedir. Mobil Ödemenizi açmak için MOBILODEME AC yazarak 2222 ye sms gönderebilirsiniz. Turkcell uygulamasından yada paycell uygulamasından da kısa mesaj göndermek yerine online olarak açabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir