Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Vodafone mobil ödeme bozdurma yapmak için hattınızın faturalı olması gerekmektedir. Vodafone’ye yeni geçen kullanıcılar için bu limit ilk ay düşük olup daha sonra artış sağlamaktadır. Vodafone mobil ödeme bozdurma hizmeti hattınıza sistemimiz tarafından bozum yapmak istediğiniz tutar ödeme olarak gönderilir ve onayladığınız zaman verdiğiniz ibana yada papara adresinize ödemeniz gerçekleştirilir. Vodafone mobil ödeme seçeneklerimiz güven bozum olarak bir çok alandan parça parça gerçekleştirme yada tek seferde ödeme fırsatını size sunmaktadır. Hesabınızda kalan düşük limitlerinizi yada aylık limitlerinizi abonelik olmadan tek seferlik sadece sistemimizin olduğu ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma Nedir ?

Vodafone mobil ödeme bozdurma hattınızdaki faturanızın nakite çevirmenizdir.Faturalı hat sahipleri ödeme limitini bozdurarak nakit ihtiyaçlarını abonelik olmadan komisyon dahilinde çevirebilirler.Vodafone mobil ödeme yaparken dikkat etmeniz gereken yüksek oran veren kişilerdir mobil ödeme bozdurma hizmetinde hattınızdaki bakiyeye ve limite karşılıp yüksek oran veren kişiler dolandırıcıdır. Operatör hizmetleri mobil ödeme bozdurma yaparken komisyon koymaktadır %80 ve %90 yazan siteler sahtedir ve gerçeği yansıtmamaktadır. Mobil ödeme bozdurma yaparken referans ve diğer dekontları sitemizden isteyebilirsiniz sitemiz bu konuda şeffaf ve güvenilir olmaya çalışıp , parça parça işlem seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Açılır ?

Vodafone Mobil Ödemenizi açmak için MOBILODEME AC yazarak 7878’e sms gönderebilir yada vodafone pay mobil uygulamasından ayarlar kısmından açabilirsiniz.

Oy ver post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir